MEIE INIMESED

Margus Laanemägi

(Juhatuse esimees - Arendusjuht)

Margus on selline mees, kes kannab patsi, aga ta ei ole patsiga poiss. Ta on ülisõbralik juht, kes hoiab ettevõttes kõik kontrolli all. Marguse anne on kiiresti reageerida mistahes probleemile ja see otsekohe lahendada. Kui vaja, võib ta ka kivist vee välja rääkida.
Teeb ära selle musta töö, mida paljud ei üldse märkagi. Vabal ajal ta kas mediteerib, loeb selle alast kirjandust või jookseb. Aga jookseb ta palju kohati isegi tuleb ette , et 24 tundi jutti.


Mait Lõhmus

(Juhatuse liige - Tegevjuht)

Mait on hea suhtleja ja tema leivanumbriks on jooksvate probleemide lahendamine. Õhtuti armastab Mait pähe tõmmata higipaela, rullida lahti põlvikud ning reketiga tennisepalli taga ajada. Vähesed on aga teadlikud, et tema koduseks salahobiks on Dan Browni raamatute lugemine. Sellest hoolimata on Mait elurõõmus ja jutukas kaaslane, kelle arsenalist ei puudu peen huumorimeel.


Tiina Pähnapuu

(Raamatupidaja)

Tiinale meeldib lugeda. Kõige meelsamini muidugi raha. Kui aga kupüüre käepärast pole, avab Tiina oma lemmikraamatu „Rehepapp“. Seetõttu pole midagi imestada, et Tiina on osav raamatupidaja, kellele meeldib numbrite võlumaailmas korda hoida. Tiina jaoks on oluline, et taustal kõlaks alati hea muusika, olgu selleks siis jazz, swing, Peter White või Glenn Miller.


Egle Thal-Laanemägi

(Asjaajaja)

Egle on nagu haldjas: alati tagasihoidlik, heasüdamlik ja abivalmis. Egle hea süda on lahke isegi nende vastu, kelle lemmikuteks ei ole Liis Lemsalu ja Tanel Padar. Nagu haldjatele kombeks, sisustab ka Egle oma vaba aja pealmiselt spordisaali rühmatrennides ja käsitööd meisterdades. Lõpetuseks väike mõistatus. Kõik ilusad inimesed armastavad süüa mereande. Egle on väga kaunis. Mis on Egle lemmiksöök?


Rainis Hirmo

(Hooldusgrupi juht)

Rainise raudne lemmikraamat on „Musta pori näkku“. Mõistliku inimesena on ta ühise nimetaja alla viinud ka oma teise hobi, milleks on loomulikult raua tõstmine. Mõnikord tabab Rainist vastupandamatu lihahimu. Tavaliselt lõpeb see korraliku grillipeo või vähemalt suure pannitäie värskelt praetud kotlettidega.


Tanel Mekk

(Projektijuht)

Esmakordsel tutvumisel jätab Tanel mulje kui väga mõistlikust ja konkreetsest inimesest, kes säilitab ka kõige keerulisemas olukorras selge pea ja külma närvi. See on muide tõsi, sest näha Tanelit vihasena on sama tõenäoline, kui leida kõnniteelt tuliuus 25-eurone rahatäht. Milles peitub Taneli tüüne oleku saladus? Vaid kõige lähemad sõbrad teavad, et oma sisemise rahu on Tanel saavutanud igaõhtustes püharaamatute sirvimises, milledeks on mõistagi „Rehepapp“ ja „Mees kes teadis ussisõnu“. Kui ka lugemine ei aita, siis hakkab Tanel tinistama. Ei, mitte Viplala kombel inimesi, vaid ainult kitarri (vähemalt nii ta väidab). Ja kui isegi tinistamine Taneli meeli ei tasanda, lükkab ta jalga dressid, paugutab välisust ja läheb õue. Vabas õhus liikumine, rullitamine ja jooksmine aitab alati.


Madis Rosenberg

(Projektijuht)

Tööl on Madis superlahe kaaslane, sest isegi kõige raskema mure lahendab ta naerusuiselt. Madis ei salli pugejaid. Samas on talle endale rattasõit hinge pugenud. Üdini positiivse inimesena ei tee Madis sellest suuremat numbrit. Ta säilitab alati rahu ja võtab kõike huumoriga. Kui närv kipub siiski mustaks tõmbuma, lahutavad Madise meelt Bryan Adams, Tupac, Linkin Park ja tugitoolijalgpall.


Viljar Solom

(Projektijuht)

Viljar on valinud elamiseks väga vastuolulise tee. Iseloomult on ta aus ja otsekohene, ometi töötab müügimehena. Selline eneseületus nõuab suurt vaimupingutust. Õnneks saab Viljar võetud ülesandega suurepäraselt hakkama, sest teda toetab vahva perekond, triatlon ja sulgpall.


Ronald Kool

(Kütte, ventilatsiooni ja jahutuse hooldustehnik)

Kui ütled „sportlane“, kerkib silme ette muskleid pingutav higine atleet. „Teadlasega“ seostub halli juuksepahmak ja teibiga lapitud prilliraam. Aga milline on „tehniku“ stereotüüp? Kindlasti on ta paras jutupaunik, väsimatu peoloom, kohati isegi lapselik tuisupea. Õige tehnik on läbi lugenud nii „Kevade“ , „Kõrboja peremehe“ kui ka värsked Delfi uudised. Tema jaoks on võrdselt olulised nii kiirus, füüsiline vorm kui ka kõikidega hea läbisaamine. Vabal ajal meeldib talle kodu koristada ja paadiga jõge künda. Just selline on tipptasemel tehnik. Ja täpselt sama masti mees on ka Ronald.


Kristo Lastik

(Ventilatsioonipuhastus projektijuht)

Kristo on mees kellele on „emapiimaga“ kaasa antud talent tahe teada kõike tehnikast. See mees ei puhka, kui ta on päeval meie klientide tehnosüsteemide mured ära lahendanud, siis võtab kõige suurema pizza, mis saada on ning paneb kõlarisse metal muusika ja hakkab putitama oma tsikleid. Kui parasjagu miskit nokitsemist ei vaja siis naudib ta motosõitu nii tänaval kui mudases metsas. Vahet pole. Nii ka töös, kui on vaja asi korda teha siis see tuleb korda teha!


Kristo Pihlamäe

(Kütte, ventilatsiooni ja jahutuse hooldustehnik)

Kristo poole tasub alati pöörduda siis, kui lahendamist ootab mõni hästi keeruline küsimus. Kas Kristo neid lahendada viitsib, on muidugi iseasi. Välja arvatud siis, kui jutt puudutab tööd või kalastamist. Neid tegevusi armastab Kristo üle kõige maailmas. Töö- ja kalastusväliselt on Kristo tore ja tšill kaaslane, kellega võiks iga kell luurele minna. Või siis kalale.


Jaanus Ventsel

(Paigaldus- ja puhastustehnik)

Jaanusele meeldib tema töö, sest siin saab ta raamatupidajalt laenata oma lemmikkirjandust, milleks on muidugi „Rehepapp“. Lisaks saab ta tööle sõita motikaga, sest sõita Jaanusele meeldib. Kui aga „Rehepapp“ ikkagi ära tüütab, mootorrattapaagis bensiin otsa saab ja muud targemat teha pole, askeldab Jaanus heameelega oma maakodus.


Priit Puiestee

(Kütte, ventilatsiooni ja jahutuse hooldustehnik)

Priit on sama mõistatuslik nagu keskmine eesti poliitik: kunagi ei saa aru, kas ta teeb tõsise näoga nalja või vastupidi. Aga erinevalt poliitikutest oskab Priit oma tööd hästi. Priidu musta huumori killukesed mõjuvad kui tšillipipra tükid jäätise sees: raske on isegi aru saada, kas saadud kogemus on üliäge või hoopistükkis segadusse ajav. Kui Priitu on tarvis ära moosida, tuleb teda meelitada aasia köögi hõrgutistega. See töötab alati.


Raido Randoja

(Kütte, ventilatsiooni ja jahutuse hooldustehnik)

Raidot iseloomustab hästi Ivo Linna laulu refrään: "Ja siis ma olen nagu sangar seiklusfilmis – ohu ees ei sule iial silmi…" Iff räägib küll õigust, aga samas jätab ta palju ütlemata. Näiteks seda, et Raido on suuremeelne, abivalmis, ennastohverdav ja suur kosmosehuviline. Nagu modernsele rüütlile kohane, meeldib ka Raidole süüa kõike, mis sisaldab liha ja nautida igal võimalusel motosporti. Raido bussis tahavaate peegli küljes ripub vimpel, millele on õmmeldud kuldses tulikirjas: "Visadus viib sihile!"


Peeter Tiirmaa

(Kütte, ventilatsiooni ja jahutuse hooldusinsener)

Peeter on öelnud: „Mida suurem on mees, seda rohkem teda on“. Peetril on buss, mis on maast laeni täis tehnikat ja discgolfi kettaid. Tema kireks on tehnosüsteemide automaatika. Mida keerulisem süsteem ja mida rohkem see Peetri pea suitsema ajab, seda õnnelikumaks ta muutub. Kui juhtmed täiesti kokku sulavad, loobib Peeter discgolfi rajal kettaid. Mõistuse selginedes ronib bussi tagasi ja varsti tõuseb sealt taas kerge suitsuvine. Kolleegid Peetri mõistuse pärast ei muretse, sest mees on vana kala ja teab hästi, mida teeb.


Ruslan Tihhonov

(Ventilatsiooni puhastustehnik)

Ruslan on Marki paarimees ventilitsioonipuhastus brigaadis. Tema moto on olla aus kõigis oma tegemistes. Ta on nagu šveitsi kell: täpne, korrektne, usaldusväärne, kes sooritab talle antud ülesanded väga tõsiselt ja täie pühundumusega. Ruslani hobi on filmindus ja kirg on Hiina toit, sellest võiks koosneda tema kolm toidukorda ja nii igapäev. Ta on vastuvoolu ujuja ja tema suur pluss on kui teised ütlevad, et nii pole võimalik siis tema teeb selle võimalikuks.


Mark Menšikov

(Ventilatsiooni puhastustehnik)

Marki ülesandeks meie firmas on klientidele puhta õhu tagamine ventlatsioonitorustikus. Ta on julge pealehakkamisega ventilatsiooni puhastustehnik. Tema nõrgim külg on, et ta „ei oska“ kunagi EI öelda. Seega teeb ta tööd ja seda kohati kauem ja rohkem kui isegi vaja. Õhtuti ja nädalavahetustel käib ta oma vaba aega kui seda üldse on veetmas metsades ja rabades, klapid peas muusikat kuulates. Tema lemmikuteks on Pantera ja Static X. Kui “akud” laetud siis ta kohusetundlikult on taas valmis uuel töönädalal teie objektidel kõik torud läikima lõõma, et tagada parim õhukvaliteet Teie hoonetes.


Timo Thal

(Hoolduslukksepp)

Timo on meie firma “Noor meister” selle sõna otseses tähenduses. Tema talenti tehnika tundmise vallas kinnitab ka samanimelise telesaate mehhatroonika valdkonna võitmine. See annab sulle kindlustunde ka sinu tehnosüsteemide remontimiseks ja hooldamiseks Timo poolt. Timo suurim kirg vabal ajal on kalastamine seda sõna otsese mõttes, aga tööajal kindlasti mitte sinu seadme vea diagnoosimise juures. Koržetsi suur kalaraamat ja soojuspumba manuaalid on ühtviisi lemmikud, mille sirvimine tõstab tal alati tuju.