Sirgejoonejooks HANNESEGA

Eesti Meistrivõistlused Sirgjoonejooksus.
Kui sellisest jooksuformaadist lugesin, siis esimene mõte võttis muigele. Korraldaja Olle Rõuk on toonud varemgi ultrajooksumaastikule ülivingeid sündmusi, ning küllap kõik jätkub. Võistlusjuhend nägi ette joosta sirgelt kaldumata üle

Loe lisa

ULTRAJOOKS "PÕGENEMINE PÕLTSAMAALT"

Osalesin ultrajooksul Põgenemine Põltsamaalt, mille uudne formaat tekitas huvi koheselt, kui lugesin juhendit. Nimelt tuleb 24h jooksul Põltsamaast jõuda linnulennult võimalikult kaugele põhimaanteid (1km lubatud) kasutamata.

Loe lisa

Pisut spordijuttu

Alles eile, kui tööpäev AS Salvestis sai läbi ja mudilane hoitud koondasin mõtted treeningule. Tõsi, aeg oli hiline ja ilm jahenes...kuid usk tegevusse mida ambitsioonikalt teen on justkui raskesti peatatav soomusrong. Tõmbasin Crafti Brilljant (eredate helkurtäpikestega) seeria jooksuriided, jooksuvesti ja helkurvesti selga. Kätte labakud ja müts kõrvuni pähe. Pimedusevastu maailma parim pealamp Lupine Piko ja randmele üks võimekaimaid multispordikellasi Garmin FR945, mille navi võimekus on priima.

Loe lisa

Hannes Veide ja Haanja tipu vallutamine

Aasta lõpus, kui telerist tuleb ühtejutti igasuguseid jõulukaid, leidub ka pisut sportlikke tegevusi. Sõber Raul, Urmas ja Anneli kutsusid mind Haanjasse eile, et vallutada 20 kõige kõrgemat mäge. Põnev ja üks korralik maastikutreening tundus hea mõte. Kohalejõudes lootsin kohata Leivot ja nägingi peagi. Tegime plaani, et jookseme koos. Stardist minnes jooksjate grupiga eraldusime peagi kolmekesi ja tempo oli

Loe lisa

Hannese suusatund ja Trismile

KEKKOSE ERI!
Hannese suusatund läheb traditsiooniliselt Käärikule matkarajale liikuma, aga üks korralik spordipäev peab ka lõõgastavalt lõppema. Meile köetakse kuumaks järve kaldal uus Kekkose saun!

Loe lisa

Heavy Metal Ultra - TEHTUD

August 2019 läheb ajalukku ühe erilise jooksusündmusega kodumaal. Heavy Metal Ultra, mille põnev formaat paneb proovile mitmel erineval moel. Last Man Standing tüüpi võistlusel anti start igal täistunnil 6,66 km pikkusele kohati väga tehnilisele ringile. Jooksed kiiresti, jääb aega ka puhata ja alguses tundub jube lihtne see nali. Võita saab üks, kes viimasena jooksma jääb, kuid seda olla tahavad paljud, ning ikka ja jälle ilmutakse justkui kiviämblikud peidust enne täistundi joonele. 

Loe lisa

Heavy Metal Ultra KEILAS

Linnas nimega Keila toimub algusega homme kl 21.00 üks eriline ultrajooksu sündmus Heavy Metal Ultra. Kui tavaliselt on võitja see, kes lõpetab esimese, siis seekord vastupidi.
Igal täistunnil antakse uus start 6,66 km ringile ja aega läbimiseks ongi tund. Jube lihtne eks...?

Loe lisa